آموزشی تموم شد!


سلام
بله بالاخره هفته گذشته دوران آموزشی سربازی تموم شد و برگشتم. تا حالا هفته دیگه بریم واسه تقسیمات و اگه ایشالله مشکلی پیش نیاد برم همونجا که قرار بود برم.
دوران آموزشی مجموعه ای از خاطرات بود مثل هر محل جدید دیگه. اما یه چیزی که مربوط به اینجا هست رو بگم که خیلی واسه خودم عجیب بود!  اونم اینکه یه روز از دفتر فرمانده پادگان صدام زدن و منم رفتم.  بعد معلوم شد که وبلاگ من رو دیدن و به خاطر اون است! دیگه رفتم تو اتاق و یک کم خوش و بش و یه کم توضیح دادم که وبلاگ چی هست و اینا. راستش یه لحظه گفتم نکنه حالا چیز بدی نوشتم اما خب ازونجا که من کلا اینجا چیزی نمینویسم که به کسی بر بخوره خیالم راحت بود اما خب بالاخره یه نگرانی بود که نکنه حالا بر خورده باشه. از طرفی یادم هم نبود که اصلا چی نوشتم ولی مطمئن بودم که بیشتر از ۲-۳ خط راجع به اینکه اومدو سربازی و اینا ننوشتم. خلاصه صحبت کردیم و گویا خبری از برخوردن به جناب سرهنگ نبود و همین میخواست ببینه نظر من راجع به پادگانو برخورد مسوولین و اینا چی بوده که منم توضیحاتی دادم و ایشونم حرفایی زد و حدود ۱ ساعتی حرف زد واسم و بعد هم خداحافظی و اومدم بیرون! خلاصه خاطره با مزه ای بود و من اصلا فکرشو نیکردم یه روز فرمانده پادگان هم بیاد وبلاگ من رو بخونه !


 یه خورده به علت حضور در پادگان از فضای شهر دور افتاده بودیم که کم کم داره اوضاع رو به راه میشه و به حالت عادی بر میگرده.


خب همین دیگه ...

 پانوشت: بله من تشکر میکنم٬ تذکر به جایی بود

 

/ 4 نظر / 18 بازدید
نیما

وبلاگ جالب و زیبایی دارید حاضرید تبادل لینک کنیم؟ اگه حار بودید من رو با نام دانلود بازی موبایل لینک کنید و به من هم بگید شما رو با چه نامی لینک کنم www.mobilebazi.persianblog.ir

سحر

خیلی وقته چیزی ننوشتی! سکوت شدی!![نیشخند]

سعیده

به! سرباز مملکت. منم بارها برام پیش اومده. البته نه سربازی. آخه به قول ددی دخترا سربازی ندارن اما وبلاگ که دارن! بعضی از آدم ها روی وبلاگ و وبلاگ داری خیلی حساب باز می کنن. این واسه ما جماعت وبلاگ دار که بد نیس داش، هس؟ به هر حال یه نوع فعالیت اجتماعی است دیگه. بهتر ازمثل گلابی روی درخت شهر زندگی کردن و تماشا کردنه. وبلاگ دار ها شاید یه کمی فکر تولید می کنند. اما خودت که میدونی از بین وبلاگ دارها فقط 10 درصدشون قدرت فهم این رو دارن که چی بنویسن. یکی از اون 90 درصد جلبک خان داداش منه! موبایل ماشین بازی آهنگ. این مفهوم کامل کلمه ی گوسفند نیست؟

محمد

سلام من هم اعزامي 2.12.86 جوانيا گروهان 12 دانشجويي هستم.تا الان خوب گذشته.راستي شما گروهان چند بودي[خداحافظ]